Usługi

Zobacz czym się zajmujemy

Kuchnie na zamówienie

Kuchnia to miejsce, w którym nie tylko przyrządzamy posiłki, ale również często przesiadujemy w gronie przyjaciół podczas spotkań, aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń w tym pomieszczeniu należy wybrać odpowiednie meble kuchenne.

Najczęściej, fronty szafek kuchennych są wykonywane z płyty MDF – posiada ona odpowiednią jakość, jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia, podobnie jak drewno. W przypadku frontów z płyty MDF można wybierać między meblami kuchennymi, które zostały pokryte farbą lub tzw. okleiną na gorąco, inną opcją są również fronty laminowane, które dodatkowo są odporne na zarysowania.
Nie tylko fronty odgrywają istotną rolę w wyborze dobrych mebli kuchennych, również ważnym atutem jest dobry i wytrzymały blat. Rynek mebli kuchennych zapewnia bardzo szeroką game i duży wybór blatów.
Najlepsze meble kuchenne to takie, które sprawią, że nasza kuchnia stanie się niezwykłym miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji i dużemu doświadczeniu, nasze produkty prezentują wysoką jakość wykonania. Zamówienia realizowane są szybko i terminowo.
Serdecznie zapraszamy do współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli.

Zobacz więcej  
Współpraca

Witamy w Vita Moderna!

Zapraszamy do współpracy, wszystkie firmy zainteresowane działające w przestrzeni urządzania wnętrz. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem w tworzeniu mebli kuchennych..

Zapewniamy, że jakość mebli jak i całej obsługi klienta prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie.

Posiadamy różne oferty pracy, dzięki którym zdobędziesz możliwość znalezienia korzystnego zatrudnienia.
W naszych relacjach stajemy się Partnerem do długofalowej współpracy. Świadomość odrębności każdego zlecenia daje możliwość optymalnych rozwiązań.

Zobacz więcej